Pixel Lab Creative Studio

İşinize Dijital Dünyanın
Kapılarını Aralıyoruz!

DETAYLI BİLGİ ALIN
Pixel Lab Creative Studio
HAKKIMIZDA

Pixel Lab
Creative Studio

2011 yılında Manavgat’ta marka bilinirliğinin arttırılması, işletmelerin tanıtılması ve teknolojik gelişmelerle birlikte profesyonel Web Tasarım Hizmetleri verilmesi için çalışmalara başladık. Büyük bir özveriyle özgün tasarımlar ve yüksek düzeyde işler gerçekleştirerek ilçe sınırlarını aştık ve hizmetlerimizi tüm Türkiye’ye yaymayı başardık. Yılların verdiği tecrübe, dikkatli bir strateji ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle her geçen gün kendimizi geliştirerek daha iyiye ulaşmak için çabaladık. Gelişen teknolojiyi ve İnternet dünyasını yakından takip ederek her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

DEVAMINI İNCELE
Hizmetlerimiz

Sizler için neler sunuyoruz?

Web Tabanlı Yazılım

İşletmelerin şubeleri ile rahat çalışma ortamı kurmasını sağlayan, E-ticaret sisteminin gelişimine katkıda bulunan, çeşitli yazılımları her an her yerde çalıştırmayı başararak işletmenin gelişmesine katkıda bulunan yazılımlar geliştirmek uzmanlık gerektirmektedir.

İNCELE
Web Tasarım

Web tasarım bir web sitesinin arama motorunda kaliteli bir sayfa olarak öne çıkmasını ve içeriklerin düzenli bir şekilde sunulması sağlamaktadır. Site içeriklerinin anlamlı bir bütünlük oluşturması, tasarım ile mümkün olmaktadır. Site içindeki grafik ve metinler özgün bir tasarım ile..

İNCELE
Marka Kimliği

Marka kimliği, bir şirketin veya kişinin dışarıda algılanış biçimidir. Logo, duruş, verilen mesaj hep bir iletişim dilidir. İşletme veya kişi kendini pazara nasıl sunmak istiyorsa o mesajlar verilerek oluşturulur. Markayı hedef kitlesine tanıştıran ilk unsur..

İNCELE
Arama Motoru Optimizasyonu

SEO günümüzde sıklıkla duyulan bir kavramdır. SEO’nun açılımı arama motoru optimizasyonu şeklindedir. SEO yani arama motoru optimizasyonu dijital pazarlamacılık için oldukça önemlidir. İnsanlar herhangi bir web sayfasına ulaşmak istediklerinde..

İNCELE
Sosyal Medya Danışmanlığı

Son yıllarda sosyal medya kullanımı internet teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak artmıştır. Bu durumun neticesinde de firmalar ve kişiler ürün ve hizmet tanıtımları için bu kanalları daha aktif kullanmaya başlamışlar, bu konuda profesyonel sosyal medya desteği..

İNCELE
E-Ticaret Çözümleri

İnternetin küresel olarak 1995'den sonra kullanılmaya başlamasıyla ticaret faaliyetlerin elektronik ortamlar üzerinde yapılmasına e- ticaret denir.  Ülkemizde e-ticaret 1997-1998 tarihleri arasına kullanılmaya başlamış 2000'li yıllardan itibaren..

İNCELE
Referanslarımız

Kimler için neler yaptık?

İletişim

Sizlerde aramıza katılmak ister misiniz?

O halde iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşın, işinizi dijital dünyaya taşıyalım!

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +90 850 933 99 07 Mobil: +90 532 (13549644/2) Email: info@pixellab.com.tr

Adres: Aşağı Pazarcı Mahallesi, 1013. Sk. No:15/B, 07600 Manavgat

Konum